Teambuilding

Individuální kurzy
1. 11. 2019
Seskoky
1. 1. 2020
mapa není k dispozici

Hledáte zajímavou akci pro své obchodní partnery? Chcete netradiční zážitek pro Vás a Vaše kolegy? Zapomeňte na nudné firemní večírky! 🙂

Organizujeme teambuildingové akce se zaměřením na sebeobranu, kurzy přežití a další aktivity, jako je například střelba, slaňování, seskok padákem, skialpynizmus, přežití v lese, stejně jako na opuštěném ostrově a mnoho dalších. Formou hry se naučíte něco, co Vám může být prospěšné i v běžném každodenním životě, aneb “Počítá se pouze to, co máš u sebe” – čímž myslíme hlavně vědomosti a umění, které nosíte v hlavě, to Vám totiž nikdy nikdo nevezme. Naše akce jsou vhodné pro kolektivy od 10 do cca 50 účastníků. V případě zájmu jsme schopni zorganizovat i větší akci, kterou zorganizujeme u Vás, nebo prostorech vhodných pro vybranou činnost, které zařídíme na základě Vašeho požadavku. Akce může být jednodenní, dvoudenní nebo vícedenní, dle toho co přesně na klíč chcete.

Na Vaše přání jsme schopni zorganizovat v podstatě cokoli, od sebeobrany pro Vás, Vaše kolegy ve firmě, přes přežití na pustém ostrově uprostřed Filipín, výpravu mezi tučnáky, až po jízdu tankem.

Dopřejte svým  kolegům, zaměstnancům a obchodním partnerům zážitek, na který jen tak nezapomenou! Přijďte s námi upustit páru a naučit se bránit jako profesionál na kurz sebeobrany, nebo se naučit pohybovat v přírodě jako elitní voják na našem kurzu přežití.

Naši zkušení instruktoři přizpůsobí každý kurz individuálním požadavkům Vaší firmy 😉

Přijďte utužit vztahy se svými kolegy a NAUČTE SE PŘEŽÍT!

Rezervace

Po vyplnění rezervace se Vám ozveme a společně vybereme vhodný termín.

Rezervace jsou uzavřeny.