"Počítá se pouze to, co máš u sebe"

about-play

Já přežít umím a co TY?

Řídíme se heslem „Počítá se pouze to, co máš u sebe" - čímž myslíme hlavně vědomosti a umění, které nosíte v hlavě, to Vám totiž nikdo nikdy nevezme. Velmi rádi Vám je předáme prostřednictvím našich instruktorů, kteří ve svém oboru pracují dlouho a svoje zkušenosti nabrali v minulosti jako příslušníci ozbrojených sil, státní správy a dalších speciálních subjektů. Plnili úkoly zvláštního významu a to i v zahraničí, někteří z nich pracují v naší firmě jako externisté. Veškeré kurzy provádíme nejenom na území ČR, ale i po celém světě dle zaměření a potřeb našich klientů. Z velké části pracujeme na doporučení, na kterém si zakládáme. Proto se zaměřujeme na našich kurzech jak na děti a celé rodiny, tak na jednotlivce. Uvědomujeme si, že základ je rodina, rodina, o kterou se každý z nás chce postarat. Jak praví staré moudré přísloví, co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš. 

Kdo Vás bude provázet kurzy

Naši instruktoři sloužili jak v armádě ČR, stejně jako v jiných složkách státu, včetně různých speciálních útvarů. Svoje zkušenosti nasbírali jednak v nejrůznějších misích po celé zeměkouli, od Kosova přes Afghánistán, až po státy, které možná ani neznáte, a to ve službách státu, nebo soukromém sektoru.


Přežití je staré jako lidstvo samo, v dnešní moderní době se lidé spoléhají na okolí, ať už na elektrárnu, která Vám posvítí, teplárnu, která Vám zatopí, nebo supermarket, který Vás nakrmí. Ale vždy to tak nebylo. Pokud se cokoliv stane, je třeba se o sebe umět postarat – přežít.

Chcete si rozšířit vědomosti v přežití, výběru materiálů a vybavení, které používáte pro sebe a Vaši rodinu? Cílem kurzu je dát Vám informace a praktické rady, které si sami odzkoušíte, dle Vaší odbornosti. Jak se dá improvizovat a řešit dané situace jen se základním vybavením nebo úplně bez něj? Jak vytěžit maximum z toho, co máte u sebe? Učíme lidi jak zvýšit svoje šance a znásobit svůj komfort.

Podporujeme

Nadační fond 601.

Kurzy přežití Každým zakoupeným kurzem přežití přispíváte automaticky na Nadační fond 601.skupiny speciálnich sil, se kterým spolupracujeme.